HİZMETLERİMİZ

seprator
Elektrik Taahhüt Hizmetleri

Şirketimizden Elektrik Taahhüt Hizmetleri almak isterseniz, projelendirme aşamasından uygulama ve verimlilik hizmetlerine kadar geniş bir aralıkta hizmet alabilirsiniz. Tüm yeni projelerinizde ve taahhüt işlerinizde elektrik ile ilgili tüm konularınızda çözüm ortağınız olabiliriz. Sahip olduğumuz birikim ve teknik bilgileri ekonomik ve teknolojik olarak yaptığımız tüm taahhüt işlerine yansıtmaktayız.

Elektrik Proje Hizmetleri

Tüm proje ekibimiz uygulama tecrübesi olan, şantiyeler ile sürekli diyalog halinde olan teknik elemanlardan oluşmaktadır. Güç dağıtım tesisatı, aydınlatma, koruma sistemleri, güvenlik sistemleri, reaktif güç kompanzasyonu, yedek güç sistemleri, iletişim sistemleri, yangın algılama ve alarm sistemlerine ait hesap ve çizimler Elektrik Proje Hizmetleri kapsamındadır. Topraklama ölçümleri, kaçak akım ölçümleri, elektrik iç tesisat uygunluk denetimi, enerji ve harmonik ölçümleri diğer yaptığımız hizmetlerdendir.

Elektrik Mühendislik Hizmetleri

Topraklama ölçümleri, kaçak akım ölçümleri, elektrik iç tesisat uygunluk denetimi, enerji ve harmonik ölçümleri diğer yaptığımız hizmetlerdendir. Ayrıca bu hizmetlerin içerisine sistem verimliliği, uygulama takip, kontrol mühendisliği, danışmanlık hizmetleri, satın alma, proje ve süreç takibi, konuları da proje bazlı olarak girmektedir. Tüm Elektrik Mühendisliği Hizmetleri şirketimiz bünyesinde uzman teknik personelimiz tarafından verilmektedir.

Elektrik Tadilat

Tüm binalarda kullanım şekli değişince, inşaat tadilat işleri yapılmakta bu esnada Elektrik Tadilat işleri yapılması gereği de ortaya çıkmaktadır. Tadilat işleri esnasında, kablolama ve ihtiyaç duyulan sistemlerin yapılması oldukça önemlidir. Bu esnada elektrik projeleri hazırlanmalı tüm hesap ve çizimler tadilat durumuna göre oluşturulmalıdır. Tüm tadilat işlerinizde yanı başınızdayız.

Elektrik Bakım

Kurumsal hizmetler kapsamında verdiğimiz, Elektrik Bakım hizmetleri tüm ihtiyaç şekillerine göre tarafınıza sunulmaktadır.İşletmenize gelen mühendislerimiz sizlerin ihtiyaçlarına ve işletmenizin büyüklüğüne göre size kurumsal bakım hizmetleri teklifi sunacaktır. İşyerinizde sabit olarak bakım teknisyeni ve teknikeri bulundurmaktan çok daha hesaplı olan,kurumsal bakım hizmetleri talepleriniz için telefonlarımızdan bizlere ulaşırsanız sizlere uygun teklifleri hazırlarız.

Yangın Algılama Ve İhbar Sistemleri

Yangın Algılama Ve İhbar Sistemleri farklı türlerde olmaktadırlar, çalışma prensiplerine göre ikiye ayrılır. Bunlar analog adresli ve konvansiyonel yangın algılama ve ihbar sistemleridir. İki sistem arasında şöyle bir fark vardır. Analog adresli yangın algılama sistemleri yangının başladığı yeri net olarak bildirirken, konvansiyonel algılamada göreceli bir başlangıç noktası bildirimi vardır. Eğer yangın söndürme sistemleri, algılama sistemlerine entegre olarak kurulduysa müdahaleleri ona göre yapmaktadırlar. Şirketimiz her iki sistemi oldukça iyi bir şekilde uygulamaktadır.

 

ULAŞILAN ÜLKE

 

SAHA İNCELEMESİ

 

BİTEN PROJE

 

NİTELİKLİ PERSONEL

YÜKSEK STANDARTLARDA ELEKTRİK HİZMETLERİ İNANILMAZ...!
İLETİŞİME GEÇİN